הוסיפו קבוצה לאינדקס

הוסיפו עוד היום קבוצה לאינדקס הקבוצות הגדול
בחר סוג קבוצה

דווח על קבוצה

  דיווח הקבוצה באינדקס האתרים הינה מותנת באישור מנהל האתר בלבד

  גלה את הקבוצות הטובות ביותר באינדקס שלנו

  מאות קבוצות וערוצים במגוון קטגוריות שונות

  טלגרם

  טלגרם היא מערכת מסרים אנונימית שמופעלת על ידי ענן ומותאמת למערכות הפעלה שונות.

  ניתן לפתוח קבוצה המונה עד 200,000 חברים ולשלוח מסרים ללא הגבלה. מי שמצטרף לקבוצה יכול לראות את ההודעות שקדמו להצטרפותו לקבוצה.

  בערוץ זה ניתן לפתוח ערוץ סודי, שם ההודעות נמחקות לאחר זמן שהגדיר המשתמש. גודל הקבצים והתמונות יכול להגיע עד 1.5 ג’יגה בייט.

  המערכת מנוהלת ע”י מלכ”ר (מוסד ללא כוונת רווח) שתחילתו בגרמניה, אך כיום פועל בדובאי.

  נתונים מספריים

  טלגרם נוסדה בשנת 2013 ע”י האחים ניקולאי ופאבל דורוב ממוצא רוסי וכבר באותה שנה היו למערכת כ-100,000 משתמשים פעילים מידי יום.

  כיום, הדיווח מצביע על כ-400 מליון משתמשים פעילים מידי יום.

  טלגרם נחשבת כאחת הרשתות בעלות רמת האבטחה הגבוהה ביותר בהשוואה למתחרותיה: ווצאפ, פייסבוק ומסנג’ר.

  תקשורת בין משתמשים

  החשבון בטלגרם קשור אמנם למספר הטלפון של המשתמש והאימות מתבצע דרך קוד שנשלח לו, אך ניתן להחליף את מספר הטלפון המזוהה ללא איבוד ההודעות. משתמש טלגרם שנמצא ברשימת אנשי הקשר שלנו, ייקרא בטלגרם באותו כינוי שמופיע באנשי הקשר.

  ישנם שני מצבי תקשורת בין משתמשים: מצב רגיל, בו המשתמש נמצא בהצפנה בין השרת ללקוח, והמצב הסודי, שבו רק שני מכשירים יכולים להשתתף, שמצפין את השיחה מקצה לקצה.

  חשבונות שלא בשימוש במשך חצי שנה נמחקים אוטומטית, אולם ניתן לשנות את ההגדרות לתקופות אחרות.

  קבצים

  בברירת המחדל של טלגרם, חלק מהקבצים יורדים אוטומטית לצורך צפיית המשתמש, אך קבצים אלה לא נשמרים אוטומטית בגלריה על מנת שלא להעמיס על המשתמש קבצים בהם אינו מעוניין. כדי לשמור תמונה למשל, יש לבחור את הקובץ ולשמור אותו : לוחצים על שלוש הנקודות אשר בצד ימין למעלה ואז על “שמור לגלריה”.

  חיפוש נמענים

  בשונה מווצאפ או סמס, בטלגרם ניתן לחפש משתמשים שיש להם חשבון בטלגרם לפי שמם או לפי שם המשתמש שלהם, בלי קשר למספר הטלפון שלהם.

  בעבר, המספר הסלולרי היה נשאר חסוי, אלא אם המספר נמצא באנשי הקשר של המשתמש הנוסף, או שהמספר שלו שמור אצלך. החל מ-2018, השתנתה המדיניות הזו לפשוטה יותר ורק מי שיש לו את המספר שלך באנשי הקשר שלו יכול לראות את המספר שלך בפרופיל שלך.

  ערוצים ישראליים בטלגרם

  בשנת 2017, נפתחה בישראל רשת טלגראס, שבה קיימת מכירה של קנאביס דרך ערוץ הטלגרם. רשת זו מנצלת את הסודיות והבטיחות של היישום למטרות סחר דיסקרטי ואנונימי.

  בשנת 2018, פתח בנימין נתניהו ערוץ בטלגרם, על מנת לבסס את מעמדו לקראת הבחירות הקרובות, ולאחריו פוליטיקאים ועיתונאים ישראלים השכילו לעשות זאת אף הם.

  הפופולריות של הטלגרם בישראל

  במרץ 2018, טלגרם הגיעה למליון משתמשים פעילים בישראל. הרייטינג צבר תאוצה, אחרי שמספר אנשים נעצרו שפרסמו תמונות עירום של נשים ללא הסכמתן. פרשה נוספת שבעטיה הרשת תפסה תאוצה, קשורה בחשיפתה של חוקרת במשטרה ששלחה חמרי חקירה בטלגרום בקבוצה בשם “השלמות 4000” לאחר פלישה לטלפון של דובר ראש הממשלה דאז.

  בשנת 2020, צבר ערוץ הקורונה של משרד הבריאות בטלגרם פופולריות והגיע ל-174,668 מנויים.

  כיום הערוץ הישראלי הכי פופולרי בטלגרם הוא: “נתי מדיה – סרטים” שיש בו 204,980 משתמשים.

  לעוד כתבות אצלנו

  מאות קבוצות וערוצים במגוון קטגוריות שונות

  רוצים לקדם את הקבוצה שלכם באינדקס?

  הצטרפו עוד היום לקבוצת המקודמים שלנו באינדקס הקבוצות הגדול
  שדה חובה
  שדה חובה
  שדה חובה