הוסיפו קבוצה לאינדקס

הוסיפו עוד היום קבוצה לאינדקס הקבוצות הגדול
בחר סוג קבוצה

דווח על קבוצה

  דיווח הקבוצה באינדקס האתרים הינה מותנת באישור מנהל האתר בלבד

  גלה את הקבוצות הטובות ביותר באינדקס שלנו

  מאות קבוצות וערוצים במגוון קטגוריות שונות

  ווצאפ

  ווצאפ הינה אפליקציה המיועדת להעברת מסרים, מסמכים, תמונות באמצעות טקסטים ובאמצעות קטעי קול ווידאו.

  הרציונל העומד בבחירת השם הוא What’s up? מה נשמע באנגלית, אולם כתוב באופן שונה: WhatsApp, כאשר App הוא תחילתה של המילה אפליקציה.

  בשנת 2014, פייסבוק רכשה את החברה תמורת 19 מיליארד דולר.

  האפליקציה נתמכת בטלפונים מסוג אנדרואיד, אייפון, בלקברי, נוקיה וטלפונים של מיקרוסופט וכן נתמכת במחשבים נייחים. משתמשים בה יותר ממילארד וחצי משתמשים ברחבי הגלובוס.

  מה מכילה האפליקציה?

  המסך הראשי מחולק לשלוש: 1. צ’אטים עם חברים או קבוצות 2. סטטוס להוספת תמונה או קישור שנשמר בזכרון ל-24 שעות. 3. שיחות קולית (עם/ללא וידאו).

  בנוסף, קיימת אפשרות לפתיחת קבוצה (עד 256 משתתפים), רשימות תפוצה, ווצאפ ווב, הודעות חשובות שניתן לסמן אותן בכוכב והגדרות נוספות. מסומנות בכוכבלשידור מסר, לעריכת פרופיל המשתמש ולהגדרות.

  בשונה מ-SMS, בווצאפ ניתן לראות מתי המשתמש היה מחובר לאחרונה והאם קרא את ההודעה שלך (באמצעות סימון וי כחול). ניתן לבטל מאפיינים אלו במידה ואנו רוצים לשמור על מידת אנונימיות, אולם במצב כזה גם לא נראה אצל המשתמשים מתי התחברו ו/או האם קראו את ההודעה.

  הגדרות פרטיות

  באפריל 2016, ווצאפ הכריזה כי הצפינה מקצה לקצה את כל המסרים של כל המשתמשים. כלומר, בשליחת הודעה האדם או הקבוצה הם היחידים שיוכלו לקרוא אותה. הכרזה זו מוטלת בספק ויש החולקים על כך וטוענים שסוכנויות ריגול וסוכנויות שונות הן בעלות יכולת ניטור ומעקב אחר ההודעות.

  למרות הצהרת אבטחה זו, באוגוסט 2016 כללי השימוש שונו והמידע שותף עם פייסבוק, שכאמור רכשה את ווצאפ. בעקבות כך, הממונה על הפרטיות בגרמניה אסר על ווצאפ לאסוף את המידע במדינתו והורה לפייסבוק למחוק את כל המידע שנאסף ממשתמשי ווצאפ במדינה.

  אמינות

  לא פעם אנו נתקלים בשליחת מסרים והודעות שרשרת הנקראים “פייק ניוז” או הודעות הסתה. בשנת 2018, כדי לסמן הודעה שאינה מקורית הנהלת החברה קיבלה החלטה לסמן במיוחד ‘הודעה שהועברה’ ולהגביל את העברת ההודעות לעד 250 נמענים או קבוצות. לאחר מכן צומצמה ל-5 ומאז הקורונה (לאור ריבוי הפצת מידע שגוי) רק למשתמש אחד. יחד עם זאת, ניתן לעקוף את ההגבלה ולשלוח אחד אחד או לסמן העתק על ההודעה ולהדביק כאילו היה זה מקור בקירותיהם של המשתמשים האחרים.

  במאי 2020, ווצאפ שיתפה פעולה עם רשת בדיקת העובדות הבינלאומית ופיתחה צ’טבוט שמסייע לגולשי וואטסאפ לברר האם מידע שהועבר אליהם באפליקציה אמיתי או מזויף.

  ווצאפ עסקי

  על מנת להישאר עם היד על הדופק ולצבור עוד ועוד משתמשים לאפליקציה, ווצאפ פיתחה אפליקציה שמיועדים לעסקים קטנים וגדולים המכונה ווצאפ ביזנס/עסקים.

  מדובר באפליקציה הדומה לגירסה הרגילה, אולם קיימים פיצ’רים, תוספות ושדרוגים לצורך התאמה לעסקים וארגונים בכל סדר גודל. האפליקציה נועדה להפוך את התקשורת בין העסק ללקוחותיה למהירה, נוחה ואפקטיבית יותר.

  היתרונות באפליקצית ווצאפ ביזנס:

  • ניתן להשיב בצורה מהירה יותר ללקוחות.
  • לקבל מידע אנליטי ומסודר יותר.

  כמו הווצאפ בגירסתו הרגילה, כך ווצאפ ביזנס נתמך ע”י סוגי הניידים שצויינו לעיל וכן באמצעות הווצאפ ווב (למרות שחלק מהאפשרויות לא זמינות שם).

  חיבור ווצאפ ביזנס לטלפון קווי של העסק –

  ווצאפ מאפשר לחבר טלפון קוי לחשבון ווצאפ ללא תלות למספר טלפון סלולרי של מישהו. כך ניתן לבצע הפרדה בין חשבון הווצאפ הפרטי המיועד לחברים ומשפחה לבין העסקי המיועד ללקוחות וספקים. בנוסף, את הווצאפ העסקי ניתן לתת לנהל לעובדי המשרד.

  כדי להירשם לווצאפ ביזנס עם הטלפון הקווי, יש להזינו ולוודא שמוקלדת הקידומת הישראלית +972

   

   

  לעוד כתבות אצלנו

  מאות קבוצות וערוצים במגוון קטגוריות שונות
  פייסבוק
  בלוג

  פייסבוק נחשבת כרשת החברתית הגדולה בעולם, ומספר המשתמשים...

  קרא עוד

  רוצים לקדם את הקבוצה שלכם באינדקס?

  הצטרפו עוד היום לקבוצת המקודמים שלנו באינדקס הקבוצות הגדול
  שדה חובה
  שדה חובה
  שדה חובה